تبلیغات
هیچ جا خونه آدم نمی شه - یک دسر رویایی

هیچ جا خونه آدم نمی شه

آخر هفته مثل اکثر مواقع رفتیم مشهد. جای همگی خالی کلی خوش گذشت. هر چند دیروز که می خواستیم برگردیم کلی توی راه اذیت شدیم (به خاطر برف شدید و بد بودن جاده راهی که همیشه دو ساعت ونیم طول می کشه رو هفت ساعته رفتیم).

ما پنجشنبه ظهر رفتیم شیرینی فروشی ای که خیلی دوستش داریم تا برای خانواده همسر جان کیک بخریم. اما به جای کیک یک دسر گلابی خریدیم برای بعد از ناهار. دسر گلابی آنسه محبوب ترین دسر ماست. بی نهایت خوشمزه است. انقدر خوبه که وقتی یک برش از اونو توی دهن می ذاریم چشمامونو می بندیم و حس می کنیم داریم روی ابرها پرواز می کنیم. اگه مشهدین حتما امتحانش کنید. البته به دلایلی دسر گلابی ما قبل از عکس گرفتن ضربه خورد و کمی به هم ریخت اما مزه اش هنوزم زیر زبونمه.

برای امتحان دو تا دسر لیوانی هم از آنسه گرفتیم. یک دسر شکلاتی که عکسش خوب نشد و یک دسر چیز کیک که عکسشو می بینید. اما خب به شهادت همسر جان دسرهایی که خودم توی خونه درست می کنم خیلی بهتره. این دو تا دسر خیلی معمولی بودن.

ولی حیف که هنوز موفق به کشف فرمول دسر گلابی نشدم. هی بازم هوس کردم و دلم خواست. ای وای یک شیرینی هم داره به اسم تگرال، ای وای اونم عاشقشم. برم برم تا بیشتر از این به سرم نزده.

من تعریف کیک هایی که برای تولد سفارشی درست می کنند رو هم خیلی شنیدم اما تا خودم چیزی رو امتحان نکنم اینجا ازش نمی نویسم.

راستی اینم آدرسش: بلوار وکیل آباد، بلوار هاشمیه، بین هاشمیه 12 و 14. تلفن: 38831616-051

شعبه دو: بلوار سجاد نبش نیلوفر


نوشته شده در شنبه 12 بهمن 1392 ساعت 06:50 ق.ظ توسط شف شبنم نظرات |


(تعداد کل صفحات:[cb:pages_total]) [cb:pages_no]
مرجع قالب وبلاگ در میهن تمپ - طراح قالب : پیچک