تبلیغات
هیچ جا خونه آدم نمی شه - شنیستل مرغ نوستالژیک

هیچ جا خونه آدم نمی شه

یک آخر هفته دیگه هم تموم شد و ما برگشتیم سر خونه زندگیمون. این هفته همش به مهمونی گذشت، چون دخترخاله ام که فرانسه درس می خونه اومده، کلا هی همه مهمونی می گیرن و ما هم که خوشحال همش در حال خوشگذرونی بودیم. اما خب همش که نمی شه خورد، هر از گاهی هم باید خودمون مهمونی بدیم. ما هم که مشهد زندگی نمی کنیم برای همین مهمونی دادن برامون کمی سخته. اما این آخر هفته تصمیم گرفتیم خاله اینا رو مهمون کنیم رستوران.

از وقتی من یک بچه یک وجبی بودم تا همین الان رستوران کاکتوس یکی از بهترین رستوران های مشهده. همه چیز اونجا برای من نوستالژیکه. از میز و صندلی گرفته تا رومیزی ها و حتی گارسونهاش که از همون زمان یک وجبی بودن من هنوزم کارشون عالیه. غذاهای زیادی داره این رستوران اما من معتقدم هر رستورانی توی یک غذا عالی عمل می کنه؛ اینجا هم با اینکه همه غذاهاش کیفیت خوب به بالا دارن اما شنیستل مرغش چیز دیگه ایه، مخصوصا با سس قارچ لذیذی که کنارش سرو می کنن.

 از نون داغی که همونجا توی تنور جلوی چشم شما پخته می شه و ماست فوق العاده ای که داره که دیگه چیزی نمی گم. بعد از غذا اگه جا داشتین کرم کارامل رو هم بزنید بر بدن که شدیدا کرم کارامل اینجا معروفه.

خب از اونجایی که اطلاعات درستی از این رستوران توی نت پیدا نکردم خودم آدرسشم بهتون می دم: مشهد، میدان ملک آباد، به طرف سه‌راه راهنمایی، خیابان احمد آباد. تلفن: ۸۴۰۲۵۴۹

*تا یادم نرفته اینم بگم که عکس اول کار من نیست و از توی اینترنت یافتم و عکس شنیستل هم دخترخاله ام با گوشی گرفته و اگه کیفیت و زاویه عکس خوب نیست به بزرگی خودتون ببخشید.

شرمنده که انقدر از رستوران می نویسم دلیلش اینه که این مدت همش به مناسبت های مختلف بیرون غذا خوردیم و منم حیفم میاد درباره جاهایی که دوست دارم اینجا ننویسم.


نوشته شده در شنبه 14 دی 1392 ساعت 03:59 ق.ظ توسط شف شبنم نظرات |


(تعداد کل صفحات:[cb:pages_total]) [cb:pages_no]
مرجع قالب وبلاگ در میهن تمپ - طراح قالب : پیچک