تبلیغات
هیچ جا خونه آدم نمی شه - مسکو و سن پترزبورگ

هیچ جا خونه آدم نمی شه

یک هفته ای می شه که از سفر برگشتیم. انقدر درگیر کارهای مختلف بودم که وقت نمی شد بیام آپ کنم. البته چون هنوز عکسهای سفر هم بدستم نرسیده شاید انگیزه آپ کردن نداشتم. چون دوربینی که باهاش کلی عکس گرفتم مشهد هست و خونه مامانمه و وقت نشد که عکساشو بردارم. تا دفعه بعدی که برم مشهد و بتونم عکسا رو بردارم و حسابی درباره سفر بنویسم.

اما به هر حال یکی از آرزوهام (آرزوی شماره 21 از لیستم) برآورده شد. و رفتیم مسکو و سن پترزبورگ رو دیدیم. هر چی از زیباییشون بگم کمه. تمام مدت حس می کردم داریم توی کارت پستال راه میریم انقدر که همه چیز قشنگ بود. من بلد نیستم سفرنامه مفصل بنویسم و شاید دیدم هم دید یک سفرنامه نویس نباشه و بیشتر به فرهنگ غذایی جایی که میرم توجه می کنم. اگه یک سفرنامه درست درمون خواستید بهتون پیشنهاد می کنم به وبلاگ قصه گو برید و درباره مسکو و سن پترزبورگ بخونید. چیزهایی که ما دیدیم هم شبیه به سفرنامه این وبلاگه به اضافه اینکه ما یک سری جاهای اضافه تر رو هم دیدیم که عالی بودند.

از فردا هر وقت بتونم و زمان پیدا کنم میام درباره تجربه های غذایی سفر به روسیه می نویسم و چیزهای کلی رو می گم تا عکسام برسه به دستم و بتونم جزئی تر تعریف کنم.


نوشته شده در دوشنبه 22 تیر 1394 ساعت 06:36 ب.ظ توسط شف شبنم نظرات |


(تعداد کل صفحات:[cb:pages_total]) [cb:pages_no]
مرجع قالب وبلاگ در میهن تمپ - طراح قالب : پیچک