تبلیغات
هیچ جا خونه آدم نمی شه - اولین روز خستگی در کنون

هیچ جا خونه آدم نمی شه

از روسیه که برگشتیم، تا یک هفته هی خوابمون میامد و خسته بودیم. انقدر که اونجا راه رفته بودیم و خودمونو خسته کردیم. خلاصه رسیدیم به تعطیلات عید فطر و تصمیم گرفتیم دو تایی بریم شمال و یک کم خستگی در کنیم و حال و حول کنیم.

چهارشنبه ظهر راه افتادیم و شب که رسیدیم رفتیم رستورانی که خیلی دوستش داریم شام خوردیم اما دوربین همراهمون نبود. رستوران ایتالیایی دومو برامون یک جای آرامش بخش و دوست داشتنیه با دکوراسیون عالی، سرویس دهی خوب و غذاهای فوق العاده خوشمزه.

پنجشنبه صبح کمی گشتیم. ظهر ناهار رفتیم کته کبابی تمیشون که بین نور و محمودآباده. بازم دوربین یادم رفته بود بردارم اما غذا مثل همیشه عالی بود.

شب رفتیم یک رستوران جدید به اسم لوسو. دکوراسیونش خوب بود. موسیقی زنده داشت که ما دوست نداشتیم. انقدر سروصدا بود که سرسام می گرفتی. من ترجیح می دم موقع شام موسیقی زنده ای اگه هست آروم باشه. مثلا با پیانو آهنگهای آروم زده بشه. کاباره که نیست، جای رقصیدن هم نیست که اون همه سروصدا سر شام از خودشون درمیارن. پرسنلش شیک و پیک بودن اما اصلا سرویس دهی بلد نبودن. کلی طول کشید تا برامون منو بیارن. یک ربع هم طول کشید تا بیان سفارش بگیرن. غذاها خیلی دیر آماده شد و خیلی با فاصله از هم آوردن سر میز.

چون خیلی گشنه نبودیم قرار شد یک سوپ و سالاد سفارش بدیم با یک غذا. سوپ قارچش با قیمت هشت هزار تومن که افتضاح بود. بی مزگی رو می شه با نمک و فلفل حل کرد اما آبلیمو هم لازم داشت، ولی متاسفانه لیمویی کنارش نبود. از همه بدتر این که توی سوپ پر بود از گلوله های آرد؛ یعنی انقدر ناشیانه درستش کرده بودن که آرد سس سفید گلوله گلوله شده بود.

یک تای سالاد هم سفارش دادیم که خیلی بی سلیقه درست و تزیین شده بود. تازه توی منو نوشته بود توش جوانه هم داره اما ما حتی یک دونه جوانه هم توش پیدا نکردیم و همین سالاد بی سلیقه هفده هزار تومن بود.

برای غذای اصلی چیکن ماشروم سفارش دادیم. سینه های مرغ زیاد پخته بود و خشک شده بود. خیلی هم بی مزه بود. اما از سوپش اقلا بهتر بود. چیکن ماشروم هم سی و دو هزار تومن بود.

روی همه این قیمت ها ده درصد هم حق سرویس اضافه می شد. کلا دوستش نداشتیم و دیگه هم گذرمون اون ورا نمیفته.

آدرس: اتوبان بابلسر به فریدونکنار، رو به روی شهرک خزرشهر شمالی، مجتمع خزر سنتر

 


نوشته شده در دوشنبه 19 مرداد 1394 ساعت 07:04 ب.ظ توسط شف شبنم نظرات |


(تعداد کل صفحات:[cb:pages_total]) [cb:pages_no]
مرجع قالب وبلاگ در میهن تمپ - طراح قالب : پیچک